Kategorie

FAQ

Najczęściej zadawane pytania


Jak dobrać właściwy rozmiar bielizny wyszczuplającej?

W przypadku bielizny sprzedawanej w naszym sklepie internetowym generalnie należy wybierać taki rozmiar, jaki nosi się na co dzień. Jest kilka wyjątków, ale zawsze jest to zaznaczone w opisie produktu.
Nalezy również zwrócić uwagę na orientacyjną rozmiarówkę podaną pod opisem interesującego nas modelu. Chętnie pomożemy dobrać idealny rozmiar - zadzwoń lub napisz do nas; szczegóły w zakładce "kontakt".

Jaki model bielizny będzie dla mnie odpowiedni?
Wszystko zależy od tego, która część ciała jest dla nas "problematyczna" - w przypadku chęci ukrycia brzuszka najbardziej godne polecenia będą modele z wysoką talią oraz gorsety. Gdy chcemy wyszczuplić pupę i uda - tutaj najlepiej sprawdzą się modele z nogawkami jak bermudy i bokserki.
Jeśli masz wątpliwości i potrzebujesz porady - zadzwoń lub napisz do nas!

Czym różni się od siebie bielizna poszczególnych marek?
Bielizna poszczególnych marek różni się nieco dzianiną, z której została wykonana. Co za tym idzie, niektóre modele są "matowe", inne mają lekki połysk. Inne różnice to przede wszystkim stopień, w jakim poszczególne modele wyszczuplają sylwetkę oraz grubość samego materiału.

Czy w bieliźnie wyszczuplającej nie będę się pocić?
Bielizna wyszczuplająca, którą mamy w swej ofercie została zaprojektowana i wyprodukowana w Brazylii - kraju o wysokich temperaturach i dużej wilgotności powietrza. Można więc powiedzieć, że jest stworzona do użytkowania nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Charakteryzuje się wysoką jakością  i specjalnymi właściwościami materiału zaopatrzonego w "System Zarządzania Wilgocią" - dzięki niemu pot jest szybko "ściągany" z powierzchni skóry i wyparowywany na zewnątrz. Bardzo istotne jet to, że bielizna nie zatrzymuje brzydkich zapachów nawet po całodziennym jej noszeniu.

Czy bielizna antycellulitowa SCALA Bio-Fir jest bezpieczna w noszeniu gdym mam problemy z "pekającymi" naczynkami i żylakami na nogach?
Tak, jest ona całkowicie bezpieczna  i co więcej - polecana przy problemach tego typu. Dzięki swym właściwościom usprawnia mikrokrążenie likwidując puchnięcie i obrzmienia tej części ciała. Przynosi ulgę  i sprawia, że pry regularnym noszeniu znacznie zmniejsza cellulit!

Czy mogę spać w bieliźnie antycellulitowej, aby efekt jej działania był szybszy?
Nie zalecamy spania w bieliźnie antycellulitowej, aczkolwiek nie jest to ani zabronione, ani niezdrowe. Najlepsze efekty uzyskuje się nosząc ją w ciągu dnia, podczas normalnych aktywności (jak i również ćwiczeń fizycznych) przez około 6h dziennie, minimum 1 miesiąc.

Niedawno urodziłam dziecko - kiedy mogę zacząć nosić bieliznę wyszczuplającą?
W przypadku, gdy poród odbył się siłami natury - tak szybko jak tylko ewentualne rany się zagoją i pozwoli na to lekarz. Po cięciu cesarskim - trzeba poczekać aż blizna się całkowicie zagoi i również w tym przypadku radzimy wcześniej skonsultować się z lekarzem. Generalnie jednak - im szybciej zaczniemy nosić bieliznę korygującą, tym szybszy będzie możliwy powrót do dawnej figury.

Jak prać bieliznę wyszczuplającą i antycellulitową by jak najdłużej mi służyła?
Bieliznę nalezy prać w temp. około 30 stopni, w delikatnych środkach piorących. Można ją płukać w płynie zmiękczającym - nie traci ona przy tym swoich właściwości.